
Футляр для окулярів коричневий (натуральна шкіра)
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60/11
+380 (67) 748-37-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальний футляр для окулярів з жорсткою конструкцією.
Закривається клапаном.
Матеріал - натуральна шкіра
Ширина: 145 мм
Висота: 50 мм
Глибина: 25 мм
Виробник - компанія "Акрополіс" (Україна)
Повний асортимент футлярів представлений у розділі "Футляри для окулярів":
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Спосіб закривання | Магніти |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 75 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


